Bemutatkozás
Dr. Hatos-Ágyi Eszter vagyok, 2016-ban végeztem a Debreceni Egyetem Fogorvostudományi Karán, majd 2019-ben a Semmelweis Egyetemen tettem fogszabályozási szakvizsgát, amelyet dicsérettel zártam. Már a fogorvosi tanulmányaim elején tudtam, hogy a fogszabályozás lesz a hivatásom, hiszen egyszerre ötvözi a kreativitást és a precizitást, ez az a terület a fogorvoslásban, amelyben leginkább kiteljesedhetek. Számomra a legfontosabb, hogy a kezeléseim során ne csak esztétikailag szép, hanem funkcionálisan is egészséges mosolyt hozzunk létre, amely hosszú távon biztosítja a pácienseim elégedettségét és magabiztosságát.
A szakmai életem mellett nagy hangsúlyt fektetek a családommal töltött időre. A férjemmel, hároméves kislányunkkal és örökbefogadott kutyusunkkal szabadidőnkben szívesen járjuk a természetet, kirándulunk, felfedezünk új helyeket, és szeretünk közösen sütni-főzni. Az utazás és a természet közelsége inspirál, kikapcsol, és új lendületet ad a mindennapokhoz.
Hivatásomban és magánéletemben is hiszek a személyes törődés és az odafigyelés fontosságában. Fogszabályozó szakorvosként célom, hogy minden pácienssel olyan kapcsolatot alakítsak ki, amelyben biztonságban és megbecsülve érzik magukat. Mindig arra törekszem, hogy a kezelések során a legmodernebb megoldások mellett empatikus és barátságos légkört biztosítsak.
Ha Te vagy gyermeked fogszabályozáson gondolkodtok, szeretettel várlak rendelőmben, hogy együtt megteremtsük azt a mosolyt, amely örömmel tölti el mindennapjaidat!
